تبلیغات
رهپویان خورشید - مطالب آبان 1393

 
میلاد باسعادت امام جعفر صادق (ع)و پیامبر رحمت و مهربانی مبارک باد. برگزاری اردوی زیارتی مشهد مقدس ویژه مدیران حلقه صالحین سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی ومدیریت جهادی میلاد باسعادت امام جعفر صادق (ع)و پیامبر رحمت و مهربانی مبارک باد
به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی حلقه های شجره طیبه صالحین دانش آموزی شهرستان بوشهر روز جمعه در مکان مصلی نماز جمعه بوشهر حضور یافتند. این گردهمایی به منظور آشنایی دانش آموزان با شیوه ی صحیح برگزاری حلقه های صالحین و همچنین نحوه اجرای این حلقه ها در مدارس برگزار گردید.در این همایش حجت الاسلام والمسلمین بردستانی ضمن توضیح و تشریح اهمیت حلقه ی صالحین و دستورالعمل اجرای آن در مدارس به ارائه برخی برنامه ها و راهکارهای پیشنهادی پیرامون برگزاری هر چه بهتر حلقه ها و همچنین جذب نیروهای بیشتر و فعالتر در حلقه ها پرداخت. در پایان حلقه های دانش آموزی مدارس با حضور جناب آقای بردستانی و مسئولین حوزه دانش آموزی پیرامون مسائل روز جامعه به ارائه بحث و گفتگو پرداخته و جمع بندی مباحث خود را ارائه دادند.

ادامه مطلب

برچسب ها: گرد همایی، حلقه های صالحین، دانش آموزی، مصلی نماز جمعه، شجره طیبه حلقه های صالحین،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 1393/08/14 توسط حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی فاطمه زهرا(سلام ا... علیها)
در آخرین روز هفته بسیج دانش آموزی شهرستان بوشهر 600 نفر از دانش آموزان دختر شهرستان در تجمع استکبار ستیز شرکت نمودند. در این تجمع دانش آموزان ضمن حضور در مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان با سر دادن شعار بیزاری خود را از رژیم صهیونیستی , آمریکا و سر کرده های آنان از جمله داعش  نشان دادند. مراسم با قرائت بیانیه ای که از طرف دانش آموزان آماده گردیده بود پایان یافت. ادامه مطلب

برچسب ها: تجمع دانش آموزان بسیجی، مراسم استکبار ستیزی،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 1393/08/14 توسط حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی فاطمه زهرا(سلام ا... علیها)
صبح روز چهارشنه به مناسبت آغاز هفته بسیج دانش آموزی حوزه های دانش آموزی شهرستان نشست صمیمی را به منظور آشنایی بیشتر با دبیران آمادگی دفاعی و همچنین هماهنگ سازی آنان بین دبیران آمادگی دفاعی و فرمانده محترم ناحیه بوشهر جناب سرگرد دشتی برگزار نمودند.در این نشست ابتدا دبیران آمادگی دفاعی به ارائه نقطه نظرات خود و همچنین مشکلات خود پرداختند در ادامه جناب سرگرد دشتی ضمن عرض خیر مقدم به همه ی دبیران به پاسخ گویی پرداختند جلسه با سخنرانی سرمربیان آمادگی دفاعی ادامه یافت و برخی راهکارهای پیشنهادی تدریس به معلمین معرفی گردید. 
ادامه مطلب

برچسب ها: نشست، دبیران آمادگی دفاعی،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 1393/08/8 توسط حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی فاطمه زهرا(سلام ا... علیها)
در آغازین روز هفته بسیج دانش آموزی صبحگاه سراسری در واحد مقاومت حجاب در شهرستان بوشهر با حضور جمعی از مسئولان برگزار گردید. جناب سرگرد دشتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بوشهر در آئین صبحگاه ضمن عرض تسلیت ایام عزاداری و سوگواری سید و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین (ع) و همچنین تبریک فرا رسیدن هفته بسیج دانش آموزی افزودند امروزه وظیفه اصلی شما دانش آموزان عزیز سنگر علم و تحصیل می باشد شما دانش آموزان می توانید با تعصی گرفتن از دانش آموز شهید بسیجی 13 ساله شهید محمد حسین فهمیده در کلیه ی امور زندگی خود پله های موفقیت را بپیمایید ایشان در ادامه ضمن یاداوری هفته احیای امر به معروف و نهی از منکر افزودند شما دانش آموزان می توانید بهترین و مهمترین مهره کلیدی برای اجرای این فریضه مهم در جامعه باشید و هرگز نباید این نقش آینده ساز خود را فراموش کنید. در پایان جناب آقای سلیمی فرد مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بوشهر زنگ ایثار و شجاعت هفته بسیج دانش آموزی را در مدارس به صدا در آوردند.
جهت تماشای تصاویر می توانید به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

ادامه مطلب

برچسب ها: هفته بسیج دانش آموزی، روز دانش آموز، 13 آبان، صبحگاه سراسری،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 1393/08/8 توسط حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی فاطمه زهرا(سلام ا... علیها)