تبلیغات
رهپویان خورشید - مطالب مرداد 1393

 
میلاد باسعادت امام جعفر صادق (ع)و پیامبر رحمت و مهربانی مبارک باد. برگزاری اردوی زیارتی مشهد مقدس ویژه مدیران حلقه صالحین سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی ومدیریت جهادی میلاد باسعادت امام جعفر صادق (ع)و پیامبر رحمت و مهربانی مبارک باد
طرح هجرت 3 دانش آموزی با حضور مسئولین شهرستانی با اجرای برنامه افتتاحیه مشترک حوزه های بسیج دانش آموزی شهید فهمیده و فاطمه زهرا (سلام ا.... علیها ) شهرستان بوشهر آغاز گردید. از جمله اهداف این اردوها زیبا سازی و مرمت و بازسازی مدارس می باشد.دانش آموزان با حضور در این اردوها ضمن زیباسازی مدارس با مسائل فرهنگی روز آشنا می گردند. در این برنامه آقای شیخیانی فرمانده حوزه شهید فهمیده ضمن عرض خیر مقدم  و تشکر از حضور دانش آموزان عنوان نمودند این برنامه یکی از برنامه های مفید و از جمله فعالیت های اقتصادی سودمند برای مدارس می باشد. در ادامه جناب سرگرد دشتی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بوشهر با تشکر از حضور دانش آموزان تاکید بر مسائل فرهنگی را در این اردوها مطرح کردند و افزودند با توجه به عنوان سال نه تنها در اردوهای جهادی بلکه در کلیه ی مراحل زندگی نباید فرهنگ اصیل خود را فراموش کنیم . ایشان در ادامه با تاکید براینکه امروزه ماهواره ها فرهنگ ما را نشانه گرفته اند فرمودند در سال هایی که دفاع نیاز بود جوانان ما با تمام قوا در صحنه حاضر شدند و گواه این مدعا 36000 شهید دانش آموز کشور می باشد اما اکنون دیگر زمان دفاع تمام شده است و زمان تهاجم است ما دیگر نباید خودمان را در دفاع خلاصه کنیم بلکه باید به فرهنگ متذلذل و خاموش غرب تهاجم کنیم و این نیز همت همه شما جوانان عزیز را می طلبد .
ادامه مطلب

برچسب ها: اردوهای جهادی، طرح هجرت 3،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 1393/05/17 توسط حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی فاطمه زهرا(سلام ا... علیها)
حوزه دانش آموزی فاطمه زهرا (سلام ا... علیها) شهرستان بوشهر به منظور پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان در ایام تابستان اقدام به برگزاری کلاسهای نابستانی نمود. در این کلاسها دانش ٱموزان با هنرهای مختلف آشنا شده و آموزش های خود را زیر نظر دبیران مجرب به پایان رساندند. این کلاسها که به مدت یک ماه ادامه داشت با رضایت دانش آموزان همراه بود .
ادامه مطلب

برچسب ها: کلاسهای تابستانی،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 1393/05/17 توسط حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی فاطمه زهرا(سلام ا... علیها)
با توجه به تاکیدات سردار فرماندهی سپاه امام صادق (علیه السلام) استان بوشهر مبنی بر دیدار از خانواده های محترم شهدا و تکریم و احترام این بزرگواران مسئولین حوزه دانش آموزی فاطمه زهرا (سلام ا... علیها) در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان به دیدار خانواده های شهیدان پولادی و شهید دانش اموز شهرستان رفتند. خانم بحرانی فرمانده حوزه از جمله اهداف این دیدار را پرس و جوی احوال مادران شهدا که یکی از ثروت های ما می باشند و همچنین رفع نیازها و مشکلات آنان بیان نمودند ایشان دیگر فواید این دیدارها را آشنایی بیشتر با خلقیات و خاطرات شهدا از زبان والدین آنان عنوان نمودند. در این دیدارها با یکی از مادران با صبر و بصیرت شهرستان خود که دو فرزند عزیزش را تقدیم جمهوری اسلامی نموده بود آشنا گردیدیم مادری که از مرگ فرزندانش ناراحت نبود و میگفت اگر باز هم نیاز باشد خون می دهیم.
ادامه مطلب

برچسب ها: دیدار خانواده های شهدا،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 1393/05/17 توسط حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی فاطمه زهرا(سلام ا... علیها)
به منظور آشنایی فرماندهان واحدها با وظایف خود در سال جدید تحصیلی و همچنین توجیه آنان در خصوص مسئولیت های محوله حوزه دانش آموزی فاطمه زهرا (سلام ا... علیها) اقدام به برگزاری جلسه توجیهی نمودند. در این جلسه سرکار خانم بحرانی فرمانده حوزه ضمن تقدیر و تشکر از دانش آموزان وظیفه اصلی آنان را ایجاد انگیزه و شور بسیجی در بین دوستان عنوان نمودند ایشان در ادامه با اشاره به اینکه نام امسال با عنوان اقتصاد و فرهنگ رقم خورده است تاکید نمودند نقش امروز شما جوانان در زمینه فرهنگ می تواند نقشی بسیار تاثیر گذار باشد با توجه به اینکه مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) نیز بر این مهم تاکید فراوان دارند لذا انتظار ما نیز در این زمینه از همه شما فراتر رفته است.در پایان جلسه مسئولین تعلیم و تربیت و فرهنگی حوزه ضمن توجیه اردوی دانش آموزی یاوران ولایت وظایف دانش آموزان را مشخص نمودند.
ادامه مطلب

برچسب ها: جلسه توجیهی، اردوی یاوران ولایت،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 1393/05/17 توسط حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی فاطمه زهرا(سلام ا... علیها)