تبلیغات
رهپویان خورشید - مطالب تیر 1393

 
میلاد باسعادت امام جعفر صادق (ع)و پیامبر رحمت و مهربانی مبارک باد. برگزاری اردوی زیارتی مشهد مقدس ویژه مدیران حلقه صالحین سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی ومدیریت جهادی میلاد باسعادت امام جعفر صادق (ع)و پیامبر رحمت و مهربانی مبارک باد
جام جهانی 2014 با همه ی شور و هیجانش تمام شد اما ....


آیا بی خانمانی مردم غزه نیز تمام خواهد شد برای جام جهانی از عنوان شور و هیجان استفاده شد آیا می توانم برای حملات غزه هم شور و هیجان را چاشنی کار کنم این روزها اضطراب و هراس جام جهانی شده بود سوژه ای برای همه به جز صهیونیست ها و دست پرورده هاشان آنهایی که روز و شب خودشان را گم کرده بودند نشسته بودند در اتاق فکرهای خود و برنامه ریزی می کردند که کی و کجا روی سر بچه های بی گناه گلوله های بی مصرفشان را خالی کنند همانهایی که منتظر شروع یک رویداد بزرگ به قول دیگران مثل المپیک  یا جام جهانی هستند تا چشم مردم را دور دیده و هر کاری که دلشان خواست انجام دهند. 
جام جهانی تمام شد اما آیا داغ دل این مادر نیز تمام خواهد شد . شاید باخت 5-1 اسپانیا با بازی خوبش در 4 سال بعد فراموش شود ولی شهادت بیش از 205 نفر بی گناه در غزه را یا مجروحیت بیش از 1500 نفر را چگونه باید فراموش کرد؟؟؟


شاید بتوانیم باخت 7-1 برزیل را از ذهن هایمان پاک کنیم اما می توانیم تصویر مادرو پدر فلسطینی را با کودک چند ماهه شهیدش که روی دست داشت را هم پاک کنیم؟
شاید بتوانیم 3 گلی که تیم ملی مقابل بوسنی خورد را با بازی خوبشان در برابر آرژانتین از یاد ببریم اما مگر می توانیم ضیافت سحری و افطاری اوباما و دست پرورده هایش را برای مردم غزه فراموش کنیم؟؟؟


 خلاصه اینکه جام جهانی با همه ی خوبی ها و بدی هایش تمام شد ولی چیزی که از او به یادگار ماند فقط خون دل مردم غزه بود و شادی های شیاطینی که دست به دست هم به دنبال نابودی دنیا هستند.چیزی که به یادگار ماند نمایش فرهنگ فراموش شده اسلامی ما توسط بانیان فرهنگ ما در برزیل بود ای کاش قدری اهالی فرهنگ ما که به قولی با فروختن خانه های خود به حمایت تیم ملیمان رفته بودند نیز کمی به فکر حمایت از این مردم بی گناه هم می افتادند آقای هاشی عنوان کردند ما چند صد هزار عکس گرفتیم در حمایت تیم ملی ای کاش چند صد هزار نه فقط یک عدد فقط یک عدد از این عکس ها حمایت از مردم فلسطین بود.


 به هر حال جام جهانی گذشت و ما خیلی از چیزها را ندیدیم یا اینکه نخواستیم که ببینیم اما روزی بزرگ در پیش داریم روز قدس را می گویم پس نگذاریم این یک روز هم بگذرد و ما همچنان در خواب باشیم.

برچسب ها: جام جهانی، غزه، فلسطین، هنرمندان در جام جهانی، روز قدس،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 1393/04/25 توسط حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی فاطمه زهرا(سلام ا... علیها)