تبلیغات
رهپویان خورشید - مطالب بهمن 1393

 
میلاد باسعادت امام جعفر صادق (ع)و پیامبر رحمت و مهربانی مبارک باد. برگزاری اردوی زیارتی مشهد مقدس ویژه مدیران حلقه صالحین سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی ومدیریت جهادی میلاد باسعادت امام جعفر صادق (ع)و پیامبر رحمت و مهربانی مبارک باد
همزمان با هفته بسیج مستضعفین حوزه مقاومت فاطمه زهرا (سلام ا... علیها) در جهت افزایش اطلاعات سیاسی و اجتماعی دانش آموزان اقدام به برگزاری مسابقه مناظره نمود. این برنامه که در بخش های پرسش و پاسخ , تحلیل سیاسی, و تحلیل فیلم و عکس برگزار گردیده بود بسیار مورد استقبال دانش آموزان قرار گرفته بود. در ابتدای برنامه جناب آقای میرزایی از نحوه تشکیل بسیج مستضعفین و فرمان امام (ره) صحبت نمود. در ادامه دانش آموزان در 3 گروه 6 تایی به رقابت پرداختند که در پایان به سه نفر از برترین های گروه ها جوایزی اهدا گردید. 
ادامه مطلب

برچسب ها: مناظره، سیاسی، اجتماعی،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 1393/11/7 توسط حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی فاطمه زهرا(سلام ا... علیها)
به منظور توجیه برنامه های بسیج دانش آموزی در واحدهای مقاومت و همچنین رفع مشکلات آن ها حوزه جلسه توجیهی را برگزار نمود. در این جلسه مسئول نیروی انسانی حوزه ضمن توزیع و توضیح نحوه جذب و سازماندهی بسیجیان در خصوص نحوه ارسال پرونده ها و نگهداری پرونده های عادی در مدارس صحبت نمود. در ادامه مسئول تعلیم و تربیت حوزه از نحوهبرگزاری حلقه ها در مدارس و اعزام مربیان مجرب به این حلقه ها سخن گفت.
ادامه مطلب

برچسب ها: جلسه، توجیهی، فرماندهان واحدها،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 1393/11/7 توسط حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی فاطمه زهرا(سلام ا... علیها)