تبلیغات
رهپویان خورشید - نشست بصیرتی 9 دی

 
میلاد باسعادت امام جعفر صادق (ع)و پیامبر رحمت و مهربانی مبارک باد. برگزاری اردوی زیارتی مشهد مقدس ویژه مدیران حلقه صالحین سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی ومدیریت جهادی میلاد باسعادت امام جعفر صادق (ع)و پیامبر رحمت و مهربانی مبارک باد
به مناسبت گرامیداشت حماسه عظیم 9 دی نشست بصیرتی در مدارس شهرستان برگزار گردید. در این نشت جناب سروان کهن مو فرمانده حوزه کربلا شهرستان بوشهر ضمن گرامیداشت این روز ، این روز را تجدید میثاق مردم با ولایت معرفی نمودند و افزودند این حماسه به جهان نشان داد که مردم ما از بصیرت بالایی برخوردار بوده و هیچگاه فریب این بیانیه ها و فتنه افکنی های دشمنان قسم خورده نظام را نخورده و با تاثی از امام حسین (ع) و پیروی از مقتدایشان امام خامنه ای پاسخ محکمی را به کلیه ی سران فتنه دادند.
ایشان در ادامه یادآور شدند که این حماسه عظیم مردم  در تاریخ ایران هیچگاه نباید فراموش شده بلکه سال ها به یادآوری آن پرداخته زیرا که انقلابی دیگر در تاریخ ایران شکل گرفته بود.وی در ادامه صحبت ها یکی از راه هایی را که دانش آموزان می توانند در امتداد این انقلاب انجام دهند بصیرت افزایی معرفی نموده و افزودند بصیرت در ایام فتنه ، بیش از هر زمان دیگری لازم است، اما در غیر ایام فتنه نیز باید کوشید تا ضمن بصیرت افزایی ، خود را برای فتنه های احتمالی آماده ساخت.
در ادامه صحبت ها به آشنایی دانش آموزان با جنگ نرم امروز پرداخته و همچنین تاکید نمودند شما دانش آموزان عزیز می توانید با شناخت خود و خدای خود می توانید در زندگی موفق تر بوده و اهداف خود را به صورت گسترده تری به پیش ببرید.

برچسب ها: نشست بصیرتی 9 دی،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 1392/10/9 توسط حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی فاطمه زهرا(سلام ا... علیها)