تبلیغات
رهپویان خورشید - بیانیه 9 دی

 
میلاد باسعادت امام جعفر صادق (ع)و پیامبر رحمت و مهربانی مبارک باد. برگزاری اردوی زیارتی مشهد مقدس ویژه مدیران حلقه صالحین سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی ومدیریت جهادی میلاد باسعادت امام جعفر صادق (ع)و پیامبر رحمت و مهربانی مبارک باد

حماسه تاریخی مردم ایران در 9 دی 88 برگ زرین دیگری از دفتر انقلاب اسلامی و آیت بزرگ رحمت واسعه پروردگار بود. این حادثه عظیم و فراموش ناشدنی در حالی شکل می گرفت که فتنه گران داخلی با هدایت مستقیم استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و انگلیس تلاش می کردند تا فضای کشور را به آشوب بکشانند و به خیال خام خود، مردم را نسبت به انقلاب نا امید سازند . آنان از این نکته غافل بودند که ملتی که با حسین بن علی (علیه السلام) و قیام خونین عاشورا عهد بسته است، ظلم و ستم و فتنه گری را تحمل نمی کند و با همان روح عاشورایی به خروش می آید و حماسه های عظیم خلق می کند.
و این 9 دی است تجلی و تبلور بصیرت و آگاهی ، خروش علیه قانون گریزی که به گفته رهبر عزیزمان هر چه انسان در اهداف این قضایا فکر می کند، دست خدای متعال را ، دست قدرت اورا ، روح ولایت را ، روح حسین بن علی (علیه السلام)  را می بیند.
ملت در این روز با حضور میلیونی خود نشان داد که اگر کسی بر شاخه درخت اعتقاداتش بنشیند فتنه گری راه بیاندازد ، شاخه های آفت زده را حرس خواهد کرد و فتنه گر را به انزوا خواهد کشاند.
در کنار تمامی مردم حضور دانش آموزان و جوانان بصیر و ولایت مدار در کلیه ی صحنه های حماسه آفرین 9 دی امری غرور آفرین و امیدوارانه بود.
در این میان افزایش بصیرت عمومی امری مهم و لازم است. بصیرت در ایام فتنه ، بیش از هر زمان دیگری لازم است، اما در غیر ایام فتنه نیز باید کوشید تا ضمن بصیرت افزایی ، خود را برای فتنه های احتمالی آماده ساخت.
و اینک ما دانش آموزان ولایت مدار بوشهری همانگونه که در ادوار مختلف تاریخی این مرزو بوم نمونه های ایثار خود را نشان داده ایم و با تاثی از سرداران شهیدمان رئیس علی دلواری و علیرضا ماهینی که درس دلاوری و رشادت و ایثار را به ما آموخته اند میثاقی از دل و جان با مقتدایمان ، آقا و رهبرمان امام خامنه ای (مدظله العالی) می بندیم و در راه تحصیل و پیاده کردن آرمان های بلند انقلاب از هیچ حرکتی باز نمی ایستیم و به دشمنان خود ثابت می کنیم که در هر عرصه ای از علمی گرفته تا اقتصادی و معنوی همچون خلیج تا ابد فارس خروشان خواهیم بود و این ندای آزادی و آزادگی را با رهنمودهای رهبر عظیم الشانمان تا ظهور حضرتش بر قله های سراسر جهان طنین انداز خواهیم کرد . ان شا ا...
و من ا.... توفیق
برچسب ها: بیانیه 9 دی، متن بیانیه، 9 دی، بیانیه دانش آموزی 9 دی،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 1392/10/6 توسط حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی فاطمه زهرا(سلام ا... علیها)