تبلیغات
رهپویان خورشید - 9 دی

 
میلاد باسعادت امام جعفر صادق (ع)و پیامبر رحمت و مهربانی مبارک باد. برگزاری اردوی زیارتی مشهد مقدس ویژه مدیران حلقه صالحین سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی ومدیریت جهادی میلاد باسعادت امام جعفر صادق (ع)و پیامبر رحمت و مهربانی مبارک باد
9 دی روز تجدید پیمان مردم با ولایت فرا رسید.

آری 9 دی را روز تجدید پیمان مردم با ولایت می نامند روز بیدار شدن بصیرت و هوشیار بودن مردم .9 دی 88 به ما نشان داد که ما مردم ایران اگر گوشت هم را بخوریم استخوان یکدیگر را دور نمی اندازیم.
آری در 9 دی 88 مردم ایران ثابت کردند که ماهستیم حتی اگر همه ی دنیا هم این را نخواهند.
ما در 9 دی حرفمان به امام خامنه ای این بود : « والله ان قطعتموا یمینی . انی احادی ابدا عن دینی» که ما فرزندان علمدار کربلاییم هر درس که لازم بود عباس به ما داده است. پادر میانی خواص بی بصیرت جام زهری بود ، همان امان نامه ای بود که ما به مولای مان عباس اقتدا کردیم و پاره کردیم آن نامه ها را آن بیانیه ها را . اوج ادب عباس لحظه ای بود که جواب سلام شمر ملعون را نداد و اوج ادب ما لحظه ای بود که فریب نخوردیم بعضی ها چقدر عکس با امام داشتند. برعکس راه امام بر خلاف جهتی که ولایت فقیه نشان می دهد حرکت کنی خواه با خمینی عکس داشته باشی خواه با آمریکا در یک قاب نشسته باشی. خواه خیر سرت نخست وزیر امام باشی. خواه رمز جدول جروزالیم پست.
یک وقت سرباز علی سرداری چون مالک اشتر نخعی است ؛ آنجا امام مسلمین جوری تصمیم می گیرد و آن وقت که گرد حسین را کوفیان پیمان شکن پر کرده اند، آنجا رهبر جامعه اسلامی به گونه ای دیگر.
ای خوشا سربازی برای رهبر باشیم که متاثر از ولایت پذیری خنده دار ما مجبور به أین عمار گفتن به خواص بی بصیرت نباشد.البته شک نیست که افراط نباید کرد اما افراط را شما دارید در تفریط تان می کنید با این هزینه کردن های بیخود از ولایت ، شما با مجتبی در کربلای ما نبودید ، با ما که در کربلای فتنه بودید ! در شاخ میدان شمیران که نبودید در شمیران که بودید در ارتفاعات الله اکبر که نبودید در الله اکبرهای مسجد ضرار در جنگ نرم که بودید در آن 8 سال دفاع مقدس نبودید در این 8 ماه دفاع مقدس که بودید.
حالا دوباره کم کم دارد هوای آن سفرها زنده می شود امیدوارم خوب به کارهایتان ادامه دهید که آقا و سرورمان دوباره مجبور به گفتن این عمار نشوند!!!
امیدوارم دیگر به این نقطه نرسیم که اشک های تنهایی رهبر عزیزمان جاری شود. روز اربعین داشتم برنامه دیدار حضرت آقا رو با دانشجویان نگاه میکردم چقدر این روزها چهره تان بوی غم می دهد انگار صورتتان چروک هایش نسبت به دفعه ی قبل که در قاب شیشه ای تلویزیون دیدم دوبرابر شده مگر چه بر شما می گذرد که اینگونه در طی چند هفته باید پیر شوید؟ نکند از ما ناراحتید؟
رهبر عزیزم !
با من صحبت کنید؟ با من بگویید از دغدغه هایتان از سختی هایتان سکوت این روزهایت عجیب مرا به فکر واداشته است دنبال فلسفه اش می گردم اما خیلی فراتر از ذهن کوچک و حقیر من است گاهی فکر میکنم این آرامش قبل از طوفان است...
اما چه طوفانی؟؟؟ آیا مردم بصیر ما باز هم...؟؟؟؟
برچسب ها: 9 دی، دی، 9 دی 88، نه دی، سال 88،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 1392/10/4 توسط حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی فاطمه زهرا(سلام ا... علیها)