تبلیغات
رهپویان خورشید - مصاحبه با دانش آموز فرخنده عباسی

 
میلاد باسعادت امام جعفر صادق (ع)و پیامبر رحمت و مهربانی مبارک باد. برگزاری اردوی زیارتی مشهد مقدس ویژه مدیران حلقه صالحین سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی ومدیریت جهادی میلاد باسعادت امام جعفر صادق (ع)و پیامبر رحمت و مهربانی مبارک باد
خانم فرخنده عباسی دانش آموز مدرسه نمونه دولتی حدیث که دلنوشته ایشان در اردوی راهیان نور دانش آموزی به عنوان دلنوشته برتر اردو انتخاب گردید . خبرنگار ما در یادمان شهدای شلمچه با ایشان به مصاحبه پرداخته اند:


با عرض سلام و خسته نباشید لطف نمایید خودتان را معرفی نمایید؟
به نام خالق هستی روشنگر اندیشه ها فرخنده عباسی هستم دانش آموز کلاس دوم تجربی مدرسه نمونه دولتی حدیث.

آیا تا به حال در منطقه شلمچه حضور داشته اید ؟
من برای اولین بار است که به این خاک مقدس قدم گذاشته ام اما نمی دانم این آخرین دیدار است یا اینکه دوباره شهدا مرا دعوت خواهند کرد و در کنارشان حضور پیدا خواهم کرد.

برایمان از شلمچه بگویید ؟ از احساستان؟
 احساسم قابل وصف نیست اما نکته ای که بیشتر مرا به فکر وا می دارد این است که وقتی بر روی خاک شلمچه قدم می گذارم می ترسم زیرا ممکن است اجساد مطهر شهیدان هنوز در آغوش این خاک آرمیده باشند و من پر از گناه قدم های سنگین خود را بر آن لاله ها بگذارم. من وقتی به دلاوری های آنان و ایمان و باورهایشان می نگرم و اندکی می اندیشم و می کوشم همانند آنان باشم حتی در سخت ترین لحظات ، یاد خدا و نماز را فراموش نخواهم کرد و امر به معروف و نهی از منکر را به جا خواهم آورد.

یک جمله در وصف شهدای شلمچه ؟
شهیدان شلمچه اشک شدند، شبنم شدند؛ در میان سیم های خاردار پرپر شدند در خاک و خون غلتیدند و گل برگ هایشان قطره قطره خون شدند و ساقه هایشان خمیده شد چون قامت زهرا)س)
و به قول شهید باکری شلمچه بوی چادر خاکی مادر زهرا می دهد.

با تشکر از شما دوست گرامی که وقت خود را در اختیار ما قرار دادید یا حق التماس دعا.


برچسب ها: مصاحبه، در خصوص اردوی راهیان نور، شلمچه،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 1392/09/23 توسط حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی فاطمه زهرا(سلام ا... علیها)