تبلیغات
رهپویان خورشید - افتتاحیه آخرین دوره اردوی دانش آموزی راهیان نور

 
میلاد باسعادت امام جعفر صادق (ع)و پیامبر رحمت و مهربانی مبارک باد. برگزاری اردوی زیارتی مشهد مقدس ویژه مدیران حلقه صالحین سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی ومدیریت جهادی میلاد باسعادت امام جعفر صادق (ع)و پیامبر رحمت و مهربانی مبارک باد
افتتاحیه آخرین دوره اردوی راهیان نور دانش آموزی دختر شهرستان بوشهر با حضور جناب آقای موحدی معاون پرورشی آموزش و پرورش استان بوشهر برگزار گردید.
در این مراسم جناب آقای موحدی ضمن تشکر از کلیه ی مسئولان آموزش و پرورش و سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر و همچنین تشکر فراوان از مربیان و مدیران محترم مدارس و یادو خاطره 404 شهید دانش آموز استان بوشهر.
حضور در این مناطق را به عنوان مکانی برای تفکر و ارزیابی دانش آموزان معرفی نمودند ایشان با توجه به نزدیک شدن به ایام اربعین حسینی تاکید نمودند امروزه ما باید بیاندیشیم و ببینیم که تا چه اندازه از حضرت زینب (س) فاصله گرفته ایم تا چه اندازه سعی بر نزدیکی به ایشان داشته ایم سپس با تاثی از شهدا و مدد گرفتن از آنها سعی کنیم که خودمان را یک پله هم که شده به آن حضرت نزدیک کنیم هر چند که کار مشکلی است اما شدنی است.
ایشان در ادامه افزودند امروز تک تک شما با حضور در این سرزمین ها مسئول شده اید، مسئول نگه داشتن خون شهدا از این پس همه ما مسئول شده ایم که در شهرمان با امر به معروف و نهی از منکر که یکی از توصیه های مهم همین شهدای عزیز بوده است نگهبان حرمت خون همه ی آن عزیزان باشیم.
در پایان ایشان با تاکید بر اینکه شما دختران عزیز امروز در خط مقدم جبهه های دشمن قرار دارید مراقب باشید عزت خود را همچون سال های هشت سال دفاع مقدس حفظ کنید.
در ادامه گروه سرود مدرسه شاهد نجابت به اجرا پرداختند همچنین خواهر شهید مصطفی انجم افروز شهید شاخص سازمان بسیج دانش آموزی استان بوشهر
 به قرائت نامه ای از آن شهید برزگوار پرداختند.

برچسب ها: افتتاحیه، اردوی، راهیان نور، دانش آموزی، دختران،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 1392/09/23 توسط حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی فاطمه زهرا(سلام ا... علیها)