تبلیغات
رهپویان خورشید - مصاحبه سفر عشق

 
میلاد باسعادت امام جعفر صادق (ع)و پیامبر رحمت و مهربانی مبارک باد. برگزاری اردوی زیارتی مشهد مقدس ویژه مدیران حلقه صالحین سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی ومدیریت جهادی میلاد باسعادت امام جعفر صادق (ع)و پیامبر رحمت و مهربانی مبارک باد
پس از دیداری که 50000 نفر از فرماندهان بسیج با رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای (مدظله العالی) داشتند خبرنگار ما پای صحبت یکی از فرماندهان بسیج دانش آموزی شهرستان بوشهر نشسته است تا از خاطرات این سفر شیرین برای ما صحبت کنند:


خانم سکینه سمیلی پور فرمانده واحد و دبیر آمادگی دفاعی مدرسه نمونه دولتی حدیث به عنوان یکی از فعالترین فرماندهان واحدهای بسیج دانش آموزی شهرستان بوشهرمی باشند.
با سلام و خسته نباشید خدمت شما فرمانده واحد گرامی شما به تازگی از دیدار رهبری بازگشته اید احساس خود را از این برنامه بفرمایید؟
از سالها قبل آرزوی دیدن رهبر عزیزمان را داشتم با توجه به سختی راه احساس خیلی خوبی داشتم مانند کسی که بعد از مدتها توانسته محبوب خود را ببیند.
مهمترین نکته از نظر شما در سخنان حضرت آقا به فرماندهان بسیجی چه بود؟
صبر، تواضع و تقوا که رهبر بسیجیان را به آن دعوت کردند.
آیا دوست دارید که دوباره به این سفر بروید؟
خیلی و آرزو دارم که خداوند یک بار دیگر هم این توفیق را نصیب من کند.
از مهمترین دستاوردهای این سفر برای ما صحبت کنید؟
آشنایی بادوستان بسیجی از سایر استان ها و استفاده از تجربیات آنها زیارت مسجد جمکران و ضریح مطهر حضرت معصومه(سلام ا... علیها) و دیدار رهبر که آرزوی من بود.
شما علاوه بر مسئولیت فرمانده واحدی بسیج دانش آموزی به عنوان یکی از فعالترین دبیران آمادگی دفاعی شهرستان نیز هستید نظر خود را در خصوص اردوهای راهیان نور دانش آموزی بفرمایید؟
چون این نوجوانان در زمان جنگ و دفاع مقدس حضور نداشته اند این اردو می تواند پیوندی بین نسلها ی امروز و نوجوانان سالهای دفاع مقدس ایجاد نماید و آنان می توانند از نزدیک با ایثار و از خود گذشتگی های نوجوانان بسیجی آن زمان آشنا و ملموس شوند.
از سفر دیدار رهبری خود اگر خاطره شیرینی دارید بفرمایید؟
شیرین ترین لحظه برای من دیدار رهبری بود که باعث جاری شدن اشکهای من شد و من را به آرزوی چندین ساله ام رساند.
توصیه شما به نو جوانان و دانش آموزان بوشهری باتوجه به سخنان حضرت آقا؟
صبر، تقوا و آگاهی هر چه بیشتر از مسائل روز و بالابردن اطلاعات و مورد وسوسه شیاطین زمان قرار نگرفتن.
با تشکر از شما دبیر گرامی که با وجود ذیق وقت به سوالات ما پاسخ دادید.

محبوبه تنگستانی خبرنگار افتخاری دبیرستان نمونه دولتی حدیث.
برچسب ها: مصاحبه با فرمانده واحد بسیج، در خصوص دیدار رهبری،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 1392/09/3 توسط حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی فاطمه زهرا(سلام ا... علیها)