تبلیغات
رهپویان خورشید - نشست علمی

 
میلاد باسعادت امام جعفر صادق (ع)و پیامبر رحمت و مهربانی مبارک باد. برگزاری اردوی زیارتی مشهد مقدس ویژه مدیران حلقه صالحین سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی ومدیریت جهادی میلاد باسعادت امام جعفر صادق (ع)و پیامبر رحمت و مهربانی مبارک باد
حوزه دانش آموزی فاطمه زهرا(سلام ا... علیها) به منظور آشنا سازی دانش آموزان نخبه بسیجی با نحوه اجرای طرح های علمی در استان و پشتیبانی مالی از طرح ها اقدام به برگزاری نشست علمی با حضور مدیر دفتر نخبگان و همکاری های علمی شهید فهمیده استان بوشهر نمود.
آقای چاهیبخش ضمن تبریک به مناسبت ایام ا... دهه فجر و روز علم و فناوری فضایی عنوان نمودند با توجه به سخنان مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) که فرموده اند جوانان ما باید با حرکتی جهادی ، علم را به فناوری و فناوری را به صنعت و صنعت را به توسعه کشور وصل و مرتبط نمایند. یکی از اهداف دفتر نخبگان را پیرو همین فرمایش رهبر مطرح نموده ایشان با اشاره به اینکه دفتر نخبگان مدت 2 سال است که در استان تاسیس گردیده است از فعالیت های این دفتر برای دانش آموزان سخن گفتند.
چاهیبخش در ادامه خدمات ارائه شده دفتر را معرفی نمودند از جمله این خدمات میتوان به پشتیبانی مالی از طرح های علمی دانش آموزان و دانشجویان و همچنین برگزاری هسته های علمی و همایش ها و نمایشگاه ها و... اشاره نمود.
در پایان دانش آموزان با سوالات خود با نحوه ی همکاری دفتر نخبگان آشنا شده و تعیین گردید دانش آموزانی که دارای طرح های علمی می باشند با ارائه طرح به دفتر نخبگان از پشتیبانی های مالی جهت اجرای طرحشان برخوردار گردند.


برچسب ها: نشست علمی، روز فناوری فضایی،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 1392/11/18 توسط حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی فاطمه زهرا(سلام ا... علیها)